آیا از تعداد مشتریان شما کاسته شده است ؟

آیا دیگر از پرداخت هزینه های زیاد تبلیغات بدون تضمین بازگشت سرمایه خسته شده­ اید؟

آیا تا به حال به کسب درامد از طریق تبلیغات اندیشیده ­اید؟

آیا توان خرید مردم پایین آمده است ؟

آیا به دنبال راه حلی مناسب برای رونق بخشیدن کسب و کار خود هستید ؟

 

 

1-       تبلیغ کسب و کار شما در سرتاسر شهر بدون پرداخت هیچ هزینه ای از سوی شما

 بدیهی است که ما به عنوان شرکتی در حال رشد از تمام استراتژی های تبلیغاتی موجود به منظور معرفی کسب و کار شما استفاده خواهیم کرد. برای این کار ما از جدیدترین تکنولوژی های بازاریابی استفاده می کنیم. در این شیوه چنانچه روشهای بازایابی و تبلیغ ما اثر بخشی لازم را نداشته باشد شما متحمل هیچ هزینه ای نمی شوید. هزینه ها تنها بخشی از سود فروش قطعی شما را شامل می شود، آن­هم در حالی که شما پیش از ارائه خدمات هزینه را از مشتری دریافت نموده­اید. موفقیت ما در گرو موفقیت شماست.

2-       اطلاع رسانی

یکی از ویژگی های خرید گروهی قرار گرفتن هزاران نفر از مشترکین ما در کنار شما است. مشترکین ما پیشنهاد و ارائه شما را با دوستان و آشنایان خود از طریق ایمیل، فیسبوک، گوگل­پلاس، تویتر، تلفن و پیامک در میان می‌گذارند واین­گونه شما را سرزبان ها می اندازند و محبوب می شوید. این اطلاع رسانی هزاران مشتری را از کسب و کار شما مطلع کرده و باعث می‌گردد لذت یک خرید گروهی را در محل کسب و کار شما تجربه کنند.

3-       اندازه گیری اثربخشی تبلیغات

 در روش های دیگر تبلیغاتی در حقیقت راهی برای اندازه­گیری اثر بخشی سرمایه­گذاری که شما انجام داده اید، وجود ندارد. تنها در این روش است که شما می توانید دقیقاً بگویید که چند نفر پیشنهاد شما را دیده اند، چند نفر از این پیشنهاد خوششان آمده و در نهایت چند نفر خرید را انجام داده اند.

4-       بهره­مندی  از هجمه­ی مشتریان جدید و رونق اقتصادی شما در بازار رقابتی

امروزه بخش عظیمی از مشتریان کالا و خدمات مختلف، افراد تحصیلکرده، جوان و مشتاقی هستند که ساعات زیادی از وقت خود را صرف گشت و‌گذار در اینترنت می‌کنند و خرید اینترنتی محصولات و خدمات را به خرید حضوری ترجیح می‌دهند. سامانه اینترنتی خریدگروهی با بهره­گیری از چاشنی شیرین تخفیف مشتری های جدیدی را به مشتری­های ثابت شما اضافه می کند. مشتریانی که تا آن لحظه حتی نمی دانستند شما وجود دارید!

لذا کسب وکار شما چه تازه تاسیس باشد و چه قدیمی و ریشه دار ، گرُوُ مشتریان بالقوه جدیدی را به شما معرفی می کند که در جستجوی پیشنهادهای هیجان انگیزی هستند، برای آنچه دوست دارند ، از آن لذت می برند و به دنبالش می گردند.

5-       تضمین سودآوری شما در همکاری با گرُوُ

کارشناسان بازاریابی ما پیشنهادات شما را طوری تنظیم می نمایند که بیشترین جذابیت را برای مشتریان داشته باشد. اما چنانچه پیشنهاد شما به حداقل تعداد فروش نرسد،‌ شما باید از ارایه خدمات خود به صورت رایگان روی وب­سایت گرُوُ خوشحال باشید. مشتریان زیادی که همه روزه از سایت ما بازدید می کنند با شما آشنا شده و در نهایت در آینده نزدیک به مشتریان شما تبدیل خواهند شد و این یعنی بازاریابی و تبلیغ رایگان برای کسب و کار شما!

گِرُوُ چگونه کار می کند؟

گرُوُ دارای فرایند کاری ساده و عاری از هر نوع پیچیدگیست:

·         در این روش پس از توافقات اولیه، تیم گِرُوُ با کمک شما بسته‌ای پیشنهادی از کالا یا خدمات‌تان را برای فروش انتخاب می‌کنند. آن‌چه این بسته را متمایز می‌کند، تخفیف قابل ملاحظه‌ای است که خریداران از آن بهره‌ می‌برند، در عین حال، ما این بسته پیشنهادی را به‌گونه‌ای طراحی می‌کنیم که برای شما سودآور باشد.

·         این بسته پیشنهادی برای مدت معینی روی سایت گِرُوُ قرار می‌گیرد و همزمان به ده‌ها هزار مشترک ما ارسال می‌شود.

·         مشترکین گِرُوُ با مشاهده پیشنهاد شما، آن را خریداری کرده و در صورتی که تعداد خریدهای انجام شده به حداقل تعداد خرید که مطلوب شما باشد برسد، این پیشنهاد فعال می شود. برای به حد نصاب رسیدن تعداد خریداران، هر مشترک، پیشنهاد شما را به کمک پیامک، ایمیل و شبکه‌های اجتماعی برای تعدادی از دوستان و آشنایان خود هم ارسال می‌کند. به این ترتیب پیشنهاد خرید از کسب‌وکار شما وارد شبکه گسترده‌ای می‌شود که به‌طورتصاعدی رو به رشد است.

·         با فعال شدن این پیشنهاد، خریداران گِرُوُ در بازه زمانی تعیین‌شده جهت استفاده از آن به شما مراجعه خواهند کرد. تجربه به یاد ماندنی خریداران گِرُوُ از خدمات مطلوب شما، آنها را به مشتریان دائمی شما تبدیل خواهد کرد و کسب‌و‌کارتان را رونق می‌بخشد.

 

علاقمند همکاری با شما هستم؟

این کار بسیار ساده است. کافی است تا با تیم فروش ما از طریق info@grovo.ir و یا  شماره 09152424002  تماس بگیرید. تیم با تجربه ما به شما کمک خواهد کرد تا پیشنهاد خود را تنظیم کنید و در تمامی مراحل این فرآیند با شما خواهد بود.