1.        چگونه می‌توان از خدمات و محصولات گرُوُ بصورت روزانه خبردار شد؟

کافی است در قسمت اشتراک سایت، ایمیل خود را وارد کنید تا تمام پیشنهادات گرُوُ بصورت روزانه به ایمیل شما ارسال گردد.

2.        اشتراک و عضویت در سایت چه تفاوت‌هایی با یکدیگر دارد؟

با اشتراک در سایت تنها امکان دریافت پیشنهادهای روزانه  گرُوُ  از طریق پست الکترونیک برای شما فراهم می شود در حالی که با عضویت در سایت، پروفايل شخصي مجزايي روی وب‌سایت براي کاربر تعریف می‌گردد. لازم به ذكر است به منظور خرید جي­ كارت عضويت در سايت الزامی است.

3.        جی کارت امروز گرُوُ را دوست دارم. چگونه باید آن را خریداری کنم؟!

کافی است فقط روی دکمه خرید کلیک کنید. اگر تا‌کنون عضو سایت نشده‌اید، مراحل عضویت را پشت سر گذاشته و با استفاده از کارت­ بانکی خود به‌صورت آنلاین پرداخت را انجام دهید. چنانچه کارت بانکی در اختیار ندارید میتوانید به حساب بانکی وب سایت مبلغ را واریز کنید.جي كارت خریداری شده بصورت ایمیل و جی کد، هم به صورت ایمیل و هم بصورت پيامك برای شما ارسال می‌شود. با ارائه یک پرینت از فایل ارسالی توسط ایمیل و یا به همراه داشتن جی کد، می‌توانید به آسانی برای دریافت کالا یا خدمات خریداری شده اقدام کنید. علاوه بر اين مي­توانيد در قسمت جي­ كارت­هاي من در پروفایل خود اطلاعات جي­كارت خود را مشاهده كنيد.

4.        چرا به دوستانم پیشنهاد دهم تا آنان هم جي ­كارت خریداری کنند؟

ما می‌توانیم با پیشنهاد خرید جي­ كارت به دوستانمان هم شانس استفاده از یک فرصت استثنایی را به آنان بدهیم‌ و هم شرایطی را فراهم کنیم که استفاده از جي­ كارت و لذت حاصل از آن را در کنار دوستانمان تجربه کنیم.

5.        چگونه يك جی­ کارت را به دوستانم پیشنهاد دهم؟

از ارسال ایمیل گرفته تا شبکه‌های اجتماعی، همه و همه راه‌هایی است که با استفاده از آنها می‌توانید دوستان خود را به استفاده از یک تجربه عالی دعوت کنید.

6.      یک جی ­کارت گرُوُ را خریداری کرده‌ام، چگونه از آن استفاده کنم؟

کافی است یک پرینت از جی­کارت ارسال شده به پست الکترونیکی خود كه البته از طریق پروفايل شخصي شما در وب سایت گرُوُ نیز قابل دسترسی است، تهيه کرده و یا تنها جی کد اختصاصی خود را در هنگام خرید به فروشنده ارائه دهید. همچنين با وارد کردن شماره موبایل در صفحه عضويت، می توانید جی کد را از طریق پیامک هم دریافت کرده و با ارائه این کد به فروشنده از خريد گرُوُيي خود لذت ببرید.

7.      آیا خرید من شامل مالیات بر ارزش افزوده نیز می شود؟

بله مبلغ پرداختی شامل هزینه کالا یا خدمات و مالیات بر ارزش افزوده آن خواهد بود.

8.      آیا می ­بایست به محض خرید جي­ كارت از آن استفاده کرد؟

خیر، هر جی ­کارت یک بازه زمانی مشخص به‌عنوان تاریخ مصرف دارد که هم در هنگام خرید و هم در جي­ كارت ارسال شده برای شما، این موارد قابل مشاهده مي باشد.

9.       چگونه می‌توانم کسب‌و‌کار خود را در گرُوُ  قرار دهم؟

اینجا را کلیک کنید.

10.      سایت گرُوُ را چه کسانی تاسیس کرده‌اند؟ لطفا در این باره اطلاعاتی ارائه دهید.

آیا بخش «درباره ما» را در سایت مطالعه کرده‌اید؟ برای مطالعه این قسمت اینجا را کلیک کنید.

11.      رمز عبورم را فراموش کرده‌ام!

برای ارسال رمز عبور جدید به ایمیل شخصی خود اینجا را کلیک کنید.

12.      پرداخت آنلاین چگونه است؟

آیا بخش «راهنمای پرداخت» را در سایت مطالعه کرده‌اید؟ برای مطالعه این قسمت اینجا را کلیک کنید.

13.      چگونه اطمینان حاصل کنم که خرید آنلاین امنیت دارد؟

در دهه اخیر پرداخت و خرید آنلاین در اکثر کشورهای دنیا به‌عنوان یک روش بهینه رایج گردیده است. وقتی از حساب بانکی از طریق اینترنت مبلغی را جابه‌جا می‌کنید هیچ تفاوتی با واریز نقدی یا کارت به کارت از طریق خودپرداز وجود ندارد. چون نهایتا تمام این پرداخت‌ها از طریق اینترنت بین بانک‌ها انجام می‌شود. هنگام خرید در سایت گرُوُ ، شما به سایت بانک مورد نظر خود متصل می‌شوید و این بانک است که جابه‌جایی پول را انجام می‌دهد و ما در جابه‌جایی آن هیچ نقشی نداریم.