استراتژی سیاستگذاری گرُوُ بر حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی کاربران و اعضا بنا نهاده شده است و بر همین اساس کلیه تصمیم‌گیری‌های مربوطه در همین راستا خواهد بود. لذا به منظور حفظ حقوق کاربران خود موارد زیر را مدنظر قرار داده است:

1.       هدف اصلی از جمع‌آوری اطلاعات اعضا تنها به منظور ارائه خدمات و برقراری ارتباط با شما می باشد. گرُوُ در­صدد است با دریافت اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و ایمیل کاربران، امنیت جی ­کارت­ های ارسالی را به طرز قابل توجهی ارتقا داده تا در صورت وقوع هر پیشامدی، خریدار جی کارت قابل شناسایی باشد.

2.       گرُوُ اطلاعاتی از قبیل IP، کوکی­ها و صفحات مشاهده ­شده کاربران را نیز به منظور هماهنگی هرچه بیشتر پیشنهادات با سلایق آن­ها و بهبود کیفیت خدمات نگهداری خواهد کرد.

3.       گرُوُ دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و امکان دسترسی به آن­ها را تنها برای کارمندان بخش پشتیبانی خود فراهم کرده است.

4.       گرُوُ بر خود واجب می‌داند که با تمام قوا و توان از کلیه اطلاعات شخصی و خریدهای شما بعنوان عضو سایت حفاظت نموده و این اطلاعات را جز با مجوز مقامات قضایی در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی ثالثی قرار ندهد.

5.       کاربران و اعضای سایت در هر زمان که تمایل داشته­ باشند، قادر خواهند بود اطلاع‌رسانی پیشنهادات روزانه و یا سایر ایمیل‌هایی را که از سوی گرُوُ به ایشان ارسال می‌گردد، متوقف نمایند.

جهت پرسش هرگونه سوالی درخصوص حریم کاربران و اعضاء با ما تماس حاصل نمایید: support@grovo.ir